JU Dječiji vrtić “Čika Jova Zmaj” će povodom osmomartovskog praznika na Gradskom trgu organizovati aktivnost pod nazivom “Mami i baki srce na dar”.
“U planu nam je da 7. marta u 10 časova na Gradski trgu sa djecom iz starijih vrtićkih grupa, njihovim mamama, bakama, kao i naše sugrađankama kroz prigodne aktivnosti (podjelu čestitki, izložbu fotografija, kutak za fotografisanje osmomartovske fotografije, prigodnu muziku i recitacije u izvođenju djece iz vrtićkih grupa, “slatki sto” – posluženje za mame, bake i djecu…) na najljepši način obilježimo praznik – Osmi mart. U ovoj aktivnosti imaćemo i podršku određenih privrednih subjekata”, saopšteno je iz Vrtića “Čika Jova Zmaj”.
“Očekujemo da na Gradskom trgu bude približno 110 djece i da će se, našem pozivu odazvati i njihove mame i bake”, navedeno je u saopštenju.


