Jako nevrijeme praćeno kišom i grmljavinom u poslijepodnevnim satima zahvatilo je podmajevički kraj, a put Tuzla – Bijeljina je pod vodom, zbog čega je otežano kretanje vozila.
Prema trenutnim informacijama, otežano je odvijanje saobraćaja na putu Tuzla – Bijeljina u mjestima Priboj i Maleševci.
Slična situacija je i u loparskoj mjesnoj zajednici Tobutu, gdje su se mulj i voda izlili kod kamenoloma, pa se saobraćaj i ovdje odvija usporeno.
Šire područje podmajevičkog kraja večeras su zadesile obilnije kišne padavine, usled čega su ugroženi i poplavljeni usjevi, dok kako naši čitaoci javljaju imamo i pojavu klizišta na pojedinim područjima, kao i prodiranje vode u domaćinstva.



