Fudbaleri Radnika i Majevice odigrali su bez golova 0:0 u revanš utakmici polufinala Kupa Republike Srpske „Dr Milan Jelić“, koja je odigrana na Gradskom stadionu u Bijeljini.
Iako u revanšu nije bilo pogodaka, ekipa Radnika izborila je plasman u finale zahvaljujući pobjedi od 3:0 iz prvog susreta odigranog u Loparama.
Bijeljinski tim opravdao je ulogu favorita i zasluženo prošao u završnicu takmičenja, dok je Majevica na oproštaju od Kupa Republike Srpske pružila veoma dobar otpor domaćinu.
Radnik je tokom većeg dijela susreta imao inicijativu i kontrolu igre, stvarajući pritisak pred golom gostiju, ali ekipa iz Lopara uspjela je da odoli svim napadima i sačuva svoju mrežu.
Svoje prilike imala je i Majevica, koja je u dva navrata ozbiljno zaprijetila golu domaćih, ali nije uspjela da postigne pogodak.
Uprkos eliminaciji, fudbaleri Majevice ostavili su dobar utisak u polufinalnom dvomeču protiv premijerligaša iz Bijeljine.
Dešavanja u Bijeljini



