Sportsko ribolovno udruženje “Riba” u Bijeljini najavilo je danas pripremu posnog obroka za 300 korisnika Narodne kuhinje u gradu na praznik Veliki petak, 18. aprila.
Više od 50 aktivista kuvaće 200 litara riblje čorbe, pržiti 250 kilograma ribe i bojiti 1.000 jaja, da bi sve to podijelili korisnicima Narodne kuhinje u Bijeljini.
Ova tradicionalna akcija semberskih ribolovaca održava se desetu godinu, u želji da najugroženijim sugrađanima uljepšaju vaskršnje praznike.


