Predsjednik Narodne skupštine RS Nenad Stevandić, boravi u Beogradu uoči današnjeg velikog protesta tamošnjih studenata i građana koji traže pravdu.
On je Beogradu posjetio studente u Pionirskim parku “koji hoće da uče”.
– Sa njima su mnogi moji ratni drugovi kao podrška, proslavljeni komandanti i ratni vojni invalidi specijalnih jedinica. U studentima vidim sebe – napisao je Stevandić na društvenoj mreži X.
Dok je Stevandić otputovao u Beograd da pruži podršku Vučićevim studentima, banjalučki studenti su jasno poručili sa današnjeg skupa da su uz studente koji već mjesecima protestuju u Srbiji i traže pravdu za stradale u Novom Sadu.
“Pumpaj!”; poručili su iz Banjaluke.
Veliki protestni skup “15. za 15”, na poziv studenata u blokadi, najavljen je od 16.00 sati u Beogradu.



