Šef stručnog štaba Radnika Velibor Đurić poslije četvrtog vezanog poraza ovog proljeća naglasio je da jasno da se ekipa nalazi u krizi i da je on isključivi krivac za loše rezultate, te da je potrebno da se nešto promijeni.
Njegov izabranici na Gradskom stadionu u Bijeljini u veoma dramatičnoj utakmici 22. kola Premijer lige poraženi su od Željezničara sa 2:3 i u tgreći krug prvenstva ulaze sa nezahvalne osme pozicije sa samo dva boda više od Posušja, koje se nalazi ispod crte.
Ne ide nam u prilog jer imamo četiri vezana poraza. Ja sam odgovoran, imam svoje principe.
U narednih dan dva ću sa čelnicima kluba razgovarati o svom statusu, ali očito je da nešto ne štima – naglasio je Đurić.



